Військовий стан вплинув на бізнес з усіх сфер діяльності в Україні. За 100 днів важкої ситуації в економіці, бізнесі та інвестиціях ситуація у тилу поступово починає стабілізуватися.
Про необхідність запуску бізнесу у непростий час неодноразово говорив президент України Володимир Зеленський, а також прем'єр-міністр, міністр економіки та практично усі фінансові експерти.Наприклад, Олександр Ейсмонт поділився своєю думкою, що потрібно українському бізнесу, щоб у такий непростий час відновлюватись і навіть стрімко розвиватися.
Від військової агресії Росії постраждали майже всі сфери бізнесу. Вже стабілізували ситуацію продуктові мережі, АЗС, а також інші критичні об'єкти інфраструктури, які успішно долають кризу. Старий бізнес займається релокейтом у міру можливості. Новий бізнес шукає попит у поточній ситуації і прагнути розвиватися в тих напрямках, в яких це зараз необхідно.
Слідкуйте за подіями та новими можливостями, щоб розвивати свою справу з урахуванням поточної ситуації. Також аналізуйте ринок, щоб адаптуватися під попит, проблеми, що виникли у громадян, наприклад, дефіцит товарів або послуг. Таким чином, вдасться створити бізнес, який розвиватиметься навіть за умов кризи.
Цікавтеся думкою експертів, поглядами на поточну ситуацію та інші можливості, щоб розвиватись у кризу. Використовуйте можливості, які надає уряд, для створення та розвитку нового бізнесу, затребуваного на ринку України.

В умовах війни витрати українців значно змінилися - через постійні хвилювання і брак коштів пріоритетним стало задоволення базових потреб. Проте поступово громадяни пробують жити наближене до попереднього життя.




В Министерстве социальной политики приняли решение до конца войны в Украине автоматически продлить выплату всех пособий. Речь идет, в том числе, о социальных пособиях и субсидий.