21:15 Субота 0 1 996

Як вигнати клопів раз і назавжди?

2-03-2024, 21:15

Навряд чи хтось буде радий клопам у своїй оселі. Людей, чиї апартаменти стали домом для цих непроханих гостей, природно непокоїть питання: як позбутися клопів швидко та назавжди? Вирішення проблеми передбачає використання спеціальних засобів та домашніх методів.

Щоб позбутися клопів професійним методом - замовляйте послуги служби боротьби зі шкідниками у Києві PESTCO.

Джерело проблеми

Клопи – справжні неприємності, і незважаючи на свої невеликі розміри, вони швидко показують, хто у хаті господар. Вони прославилися своїм неприємним запахом та нічними нападками. Ці лиходії з'являються зі своїх укриттів приблизно з 23:00 до 4:00 і влаштовують справжній фестиваль кровососіння, атакуючи людей та свійських тварин.


вигнати клопів


Боротьба з ними голодом марна, оскільки клопи можуть виживати місяцями без їжі, поринаючи у стан анабіозу. Швидка праця над ними також не дає результатів, бо за кілька днів вони знову з'являться. Порятунок від них вимагає серйозного підходу та комплексних заходів, не існує чудового засобу від цих комах.


Особливо дратує їхній дивовижний імунітет і стійкість до отруйних препаратів. Вони стійкі до багатьох речовин, тому навіть рясне наливання отрутою їхнього чи їхнього притулку залишається марним. 


З цього випливає: при боротьбі з ними необхідно використовувати кілька засобів і поєднувати речовини з різних хімічних груп, щоб гарантувати їхнє повне знищення.


Ще один аспект - не існує засобу, який позбавить від клопів раз і назавжди. Навіть при повному винищенні всієї армії цих комах немає гарантії, що вони не повернуться після повторного зараження. 


Тому боротьба зі шкідниками обов'язково включає профілактику і захист.

Початок боротьби

Перш ніж оголосити війну клопам, необхідно провести ретельну розвідку і виявити всі місця, де мешкають ці паразити - їх гнізда, місця постійного перебування, маршрути переміщення, що ведуть до спальних місць.


Підказка: клопи вважають за краще обгрунтовуватися неподалік спальних місць, ближче до джерела їжі. Ретельному огляду повинні піддаватися дивани, ліжка, крісла, розетки, ділянки в кутах та за плінтусами, щілини під підвіконнями, шви матраців та подушок, оббивка меблів, тумби та підлога під меблями.


При пошуку слід демонтувати плінтуси, оглянути меблі в розібраному вигляді, зняти чохли та постільну білизну, перевернути матраци.


Навіть одне пропущене гніздо може стати тим, щоб комахи повернулися після проведеної процедури і продовжили своє тероризування з новою силою. Тому пошукам слід приділити достатньо часу та зусиль. 


Початок боротьби з клопами


Наявність клопів можна виявити по жовто-коричневому лушпинні: її виявлення говорить про те, що шкідники присутні.

Починати боротьбу слід із застосування таких заходів:

 1. Основне винищення клопів - запобігти їх повторному проникненню ззовні. Перед застосуванням отрут слід уважно оглянути стіни та підлогу на предмет тріщин, сколів, щілин і ретельно їх закласти, навіть якщо вони незначні. Підвіконня, кути, плінтуси – все це потенційні маршрути міграції.
 2. Вентиляційні грати на кухні та у ванній слід замінити на сітку з дрібним осередком (1 мм).
 3. Провести загальне прибирання у всіх приміщеннях навіть там, де клопи не були помічені. Пилососити ретельно, провести вологе прибирання, протерти поверхні вологою ганчіркою, змоченою в оцті чи спирті (етиловому/нашатирному). Фільтри пилососа слід відразу викинути, щоб комахи, що потрапили туди, не втекли.
 4. Прати білизну, фіранки та весь текстиль за максимальної температури, при необхідності кип'ятити і виставляти на мороз на кілька годин.
 5. Відсунути меблі від стінок на 20-30 см, щоб ніщо не заважало проведенню обробки.
 6. Посуд, продукти харчування та особисті речі слід прибрати в герметичні ємності та, при можливості, винести на балкон або інші приміщення.
 7. Заражені предмети краще позбутися, особливо якщо вони просочилися клопиним "ароматом" - вивести його дуже складно, а самі предмети можуть стати джерелом нового зараження.

Важливо розуміти, що це лише підготовчі заходи до обробки, і навіть якщо під час прибирання вдалося позбутися цілої купи клопів, повністю позбутися їх не так просто.

Побутові методи боротьби з клопами

У боротьбі з комахами можна скористатися народною мудрістю, яка була перевірена часом. Існує безліч домашніх методів, призначених для ефективного позбавлення від клопів, проте не всі з них дають результати. 


Давайте розглянемо деякі з найвідоміших:

 1. Оцет
  Клопи відлякуються різким запахом оцту і змушені шукати інше місце проживання. Розчин оцту з водою (половина-половина) протирають по поверхнях у квартирі, включаючи плінтуси, решітки вентиляції, труби і стояки. Однак цей метод не знищує комах і не гарантує повного рятування від них.

 2. Окріп
  М'які поверхні, такі як дивани та крісла, можна очистити від клопів звичайним окропом. Цей метод може бути ефективним допоміжним, але його складність використання та ризик обпектися або пошкодити матеріали викликають сумніви.

 3. Трав'яні відлякувачі
  Полин, герань, пижма викликають відторгнення у клопів. Розкладання свіжих або сушених гілочок цих трав біля гнізд гарантовано змусить комах шукати інше місце проживання. Це може бути добрим профілактичним або додатковим методом у поєднанні з хімічними препаратами.

 4. Нашатирний спирт
  Цей спирт є добрим вибором для створення надійного бар'єру. Використовується як у чистому вигляді, так і розбавлений із водою. Він протирається в районах біля гнізд, а також використовується для миття підлоги та обробки поверхонь. Різкий запах швидко зникає для людини, але залишається помітним для клопів.

 5. Олія
  чайного дерева, лаванди, цитрусів розводять у воді і використовують для обробки місць скупчення клопів.

Важливо пам'ятати, що народні методи можуть бути лише допоміжними засобами, і для ефективнішого результату слід використовувати хімічні препарати.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Суспільство 14:00 П'ятниця 0 539 Мужские наручные часы: стиль и функциональность

Как известно, мужской и женский подходы к использованию аксессуаров различаются. Если для женщин часы, в большей степени, это украшение, то для мужчин – полезный инструмент и обязательная часть образа. Современные производители выпускают линейки с разным дизайном и функциональностью. Поэтому сделать оптимальный выбор сможет даже самый требовательный поклонник часов.