Новости, последние новости Украины и мира сегодня — Beta.in.ua » Новости » Происшествия » Вінниця: СБУ і МВС провели антитерористичні навчання
11:26 Вторник 0 9 604

Вінниця: СБУ і МВС провели антитерористичні навчання

18-05-2021, 11:26

Підрозділи по боротьбі з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення зловмисників, звільнення заручників і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба Національної гвардії України.


«У тренуваннях брали участь військовослужбовці військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії, регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, підрозділи Держприкордонслужби, Військової служби правопорядку, патрульної поліції, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», - йдеться в повідомленні. Заходи проводилися в обласному центрі і прилеглих районах, залучено було близько 1 000 осіб особового складу та 100 одиниць спецтехніки.

«За легендою тренувань, група умовних «терористів» прибула на територію міста для здійснення диверсійно-терористичних дій на об'єктах підвищеної небезпеки», - наголошується в повідомленні.Як уточнюють в НГУ, головною метою заходу було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії та готовності до протидії можливим диверсійним і терористичним загрозам.

За підсумками тренувань, представники Антитерористичного Центру при СБУ провели ретельний аналіз кожного з етапів навчальної спецоперації і надали її учасникам практичні рекомендації щодо підвищення ефективності антитерористичної боротьби.


Джерело: myc.newsПОНРАВИЛОСЬ? РАССКАЖИТЕ ДРУЗЬЯМ:ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив