У Вашингтоні біля контрольно-пропускного пункту Білого дому озброєний чоловік відкрив стрілянину.
Нападника поранили співробітники Секретної служби США і згодом помер у лікарні, повідомляє радіо “Свобода”.
Внаслідок інциденту було поранено одного перехожого. “Залишається незрозумілим, чи був випадковий перехожий поранений внаслідок початкового пострілу підозрюваного або під час наступної перестрілки”, – заявили у Секретній службі.
Серед працівників Секретної служби потерпілих нема. Повідомляється, що президент США Дональд Трамп перебував у Білому домі під час інциденту.
Як пише AP із посиланням на правоохоронні органи, стріляв 21-річний Насір Бест. У липні 2025 року Беста заарештували після спроби без дозволу проїхати через інший контрольно-пропускний пункт Білого дому, не підкорився наказам співробітників поліції зупинитися і “заявив, що він Ісус Христос”.
18:52
Середа
0
0
ЗСУ завдали ударів по важливих об'єктах Росії
...
08:08
Неділя
0
Китай оголосив морську спецоперацію біля Тайваню
10:18
Субота
0
Польща закриває небо на кордоні з Україною та Білоруссю - яка причина
11:49
Вівторок
0
У Білорусі поліція затримала священика прямо під час Служби
В світі
12:53
П'ятниця
0
0
Води нема, але ви тримайтесь. Російські чиновники визнали, що задовільнити мінімальні потреби міст окупованої Донеччині вони не здатні
...
