Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Політика » В Україні » Олександр Ліас: Є багато питань до журналіста Бутусова, він знижує рівень довіри до України під час війни
22:25 Четвер 0 799

Олександр Ліас: Є багато питань до журналіста Бутусова, він знижує рівень довіри до України під час війни

13-06-2024, 22:25

Публікації журналіста Юрія Бутусова, які він пише проти влади напередодні Саміту миру, знижують рівень довіри до України і працюють проти нашої держави. Таку оцінку його діям дає громадський діяч Олександр Ліас.


«Зараз ми бачимо одне: ціль всього життя (не тільки роботи) Бутусова – це критика команди Зеленського з ціллю знищення самого Зеленського. А чи програємо ми при цьому війну, його не цікавить», - заявляє Олександр Ліас.


Він звертає увагу на низку питань у біографії та діяльності Юрія Бутусова: починаючи від відсутності профільної журналістської освіти; незрозумілості походження коштів на створення сайту «Цензор.Нет»; наслідків черепно-мозкової травми, через яку Бутусов «іноді не може себе контролювати», і завершуючи висвітленням питань, які наносять шкоду Україні.


«Вагнергейт. Навіть вікіпедія пише, що його роздув Бутусов. Тобто це є секретна спецоперація української розвідки, про яку до подробиць знав Бутусов. Ми мали нібито найняти на роботу купку вагнерівців, посадити їх у турецький пасажирський літак, а потім під якимось приводом посадити цей літак в аеропорту Києва і там їх заарештувати. Схоже на марення шизофреніка. Адже зрозуміло, що посадити чужий літак було б проблематично, а вагнерівці з літака не вийшли б, а взяли б у заручники пасажирів. Було б багато крові та повна дискредитація України на міжнародній арені. Всю цю вакханалію припинив Єрмак, після чого Бутусов вважає його особистим ворогом», - зазначає  Ліас.


Він додає – зараз Юрій Бутусов критикує Андрія Єрмака з метою зірвати Саміт миру, організацією якого той займається.


«Єрмак, по суті, є довіреною людиною президента. Тобто він контролює операції від імені президента і повідомляє президентові про їх виконання. Зеленський не може займатися всім одразу, він і так працює 25 годин на добу. Єрмака поважають за кордоном і він веде переговори не лише щодо саміту, а й щодо зброї. І лити бруд на нього – це означає знижувати рівень довіри до України під час війни», - підкреслює Ліас.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
В Україні 13:22 Вівторок 0 14 058 ТОП-5 досягнень Малюка за останні 6 місяців Василь Малюк офіційно став Головою СБУ – сьогодні його призначення підтримала Верховна Рада. Малюк пообіцяв і далі покращувати роботу СБУ, проводити нові спецоперації та зробити максимум для повернення українських територій. Сказав, що єдине, що може запропонувати ворогу – це смерть окупантів.