НАК "Нафтогаз Украины" заявляет о победе над "Газпромом" в Стокгольмском арбитраже в споре по транзитному контракту.
Об этом этом сообщили в пресс-службе "Нафтогаза".
"Стокгольмский арбитраж удовлетворил требования Нафтогаза о компенсации за недопоставленные Газпромом объемы газа для транзита", - отметили в пресс-службе.Об этом этом сообщили в пресс-службе "Нафтогаза".
"По решению Стокгольмского арбитража, Нафтогаз добился компенсации в сумме 4630000000 долларов за недопоставку Газпромом согласованных объемов газа для транзита. По результатам двух арбитражных производств в Стокгольме Газпром оплатит 2560000000 долларов в пользу Нафтогаза", - добавили в НАК.
09:45
Четвер
0
0
СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф
...
15:19
Вівторок
0
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проєкту «Карпатська зміна»
12:19
Вівторок
0
Операція «Донат від таваріщєй» — коли орки самі фінансують ЗСУ
13:39
Середа
0
Заяви росіян про те, що Збройні Сили України нібито атакували безпілотником автобус із дитячою футбольною командою в брянській області рф, не відповідають дійсності
В Україні
18:07
П'ятниця
0
0
Реформа старшої школи: МОН затвердило програму для професійного профільного навчання з 10 класу
...
