Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Подіїї » КОМЕНТАР ГРУПИ SEAKRIME ЩОДО УЧАСТІ СУДНА HERMES В ПЕРЕВЕЗЕННІ ІЛЬМЕНІТУ В ОКУПОВАНИЙ КРИМ
16:50 Понеділок 0 6 189

КОМЕНТАР ГРУПИ SEAKRIME ЩОДО УЧАСТІ СУДНА HERMES В ПЕРЕВЕЗЕННІ ІЛЬМЕНІТУ В ОКУПОВАНИЙ КРИМ

15-06-2020, 16:50
Подіїї 6 189 0

Наразі в Одесі знаходиться судно HERMES (IMO: 9071052), яке завантажило 3100 тонн ільменіту в турецькому порту Самсун в кінці січня 2018, доставило його на перевалку порту Кавказ і віддало судно РМ-3 (IMO: 8877241, прапор рф), який доставив сировину для Кримського Титану в порт Камиш-Бурун в окупованому Криму.

HERMES в Криму не був, Державний кордон України не порушував. Він взяв участь в складній схемі доставки українського ільменіту в окупований Крим з двома перевантаженнями – в турецькому порту Самсун і російському порту Кавказ.


Наші аналітики вважають, що це слід розглядати як співучасть і досліджувати всі суттєві обставини, зокрема складові суб’єктивної сторони злочину, визначити форму провини принаймні капітана судна (є ще й інші учасники).


Наші правоохоронні органи, схоже, виходять з того, що такий підхід не має перспектив в судовому розгляді.


Формально до судна можуть бути застосовані певні дії, якщо в кримінальній справі буде розглядатися цей епізод. Для цього розслідувальська група SeaKrime готова надати докази, зібрані в процесі дослідження незаконних суднозаходжень в закриті порти окупованого Криму.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Подіїї 10:40 Вівторок 0 2 262 Александр Кацуба: Задача российских атак на энергетику – деморализовать украинцев

Атаки России на украинскую энергетику в последние недели преследуют цель запугать и деморализовать украинцев. Главный расчет, что украинское общество “посыплется”. Об этом в своей колонке написал эксперт в сфере энергетики и предприниматель Александр Кацуба.