Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Подіїї » Російські військові вже не вірять у свої техніку та зброю: щоб вижити в Україні звертаються до шаманів і ворожок
12:41 П'ятниця 0 2 630

Російські військові вже не вірять у свої техніку та зброю: щоб вижити в Україні звертаються до шаманів і ворожок

18-03-2022, 12:41
Подіїї 2 630 0
Російські військові вже не вірять у свої техніку та зброю: щоб вижити в Україні звертаються до шаманів і ворожок
Про це свідчать чергові розмови загарбників, перехоплені СБУ. Зокрема, один із окупантів під Харковом телефонує своїй матері в РФ і просить її про допомогу від знайомої ворожки. Благає провести спеціальний обряд, щоб його не зачепили українські снаряди.

У відповідь матір нагадує, щоб «для захисту» загарбник не забував класти георгієвську стрічку у кишеню. А він запевняє, що обмотався стрічками повністю. Але без обряду – нікуди.

Ми звертаємося до російських загарбників та їхніх родичів: не треба робити обрядів на виживання. Краще забирайтеся геть з України – так збережете своє життя.

Бо як залишитеся на нашій землі, на вас чекатиме лише один обряд – поховальний.

Слава Україні!


СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Подіїї 19:14 Середа 0 3 230 В Минобороны Украины озвучили количество войск РФ на границе и планы Кремля Командующий группировки сил и средств обороны города Киева, генерал-лейтенант Александр Павлюк в интервью Укринформ заявил, что вдоль государственной границы Украины на территории Брянской и Курской областей РФ сейчас находятся до трех батальонных тактических групп, одна ротная тактическая группа из состава вооруженных сил РФ и до трех батальонов федеральной службы войск национальной гвардии.