Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Подіїї » Загарбники раді потрапити в український полон
13:23 Понеділок 0 13 719

Загарбники раді потрапити в український полон

4-04-2022, 13:23
Загарбники раді потрапити в український полон
Особливо це стосується тих окупантів, які були примусово мобілізовані з територій тимчасово окупованих «Л/ДНР».

Доказ цьому – розповідь 45-річного мешканця містечка Голубівка (колишній Кіровськ) на Луганщині, який потрапив у полон і зараз перебуває в СБУ.

У мирному житті цей чоловік працював електриком.

У молодості був призваний на строкову службу до лав ЗСУ, але його комісували за станом здоров’я.

Більш ніж 25 років потому стан його здоров’я виявився цілком задовільним для того, щоб стати «гарматним м’ясом» рашистів.

Саме так він оцінює своє призначення на цій війні – враховуючи те, як відбувалося комплектування його військового підрозділу. Розповідає, що людей на воєнні спеціальності «призначали» навмання. Тож водієм став той, хто не вмів кермувати, а снайпером – у кого поганий зір. А його оснастили іржавою гвинтівкою 1941 року.

Отримавши можливість зателефонувати рідним, просить уберегти від мобілізації свого сина. «Они там тюрьмой пугают. Пусть лучше тюрьма будет. Не отпускай Димку... береги, не отдавай им», – говорить полонений.

І правильно каже! Адже кожен загарбник обов’язково буде покараний!

Слава Україні!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Подіїї 12:33 Понеділок 0 3 638 Самые свежие события в Николаеве

Активная современная жизнь в Николаеве и богатое культурное наследие всегда остаются в центре внимания. Каждому жителю региона хочется знать, что же происходит на территории города в данный момент. Так,  неотъемлемой частью информационного пространства является новостной портал, который активно освещает наиболее актуальные события в городе и за его пределами. Независимо от профессии, возраста и интересов, жители и гости Николаева находят в новостном сервисе ценный источник информации о текущей ситуации и прогнозах.