Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Подіїї » Батьки російських загарбників розглядають війну в Україні як шанс розбагатіти (Перехоплення)
18:04 Середа 0 23 116

Батьки російських загарбників розглядають війну в Україні як шанс розбагатіти (Перехоплення)

20-04-2022, 18:04
Вони називають своїх синів «спонсорами» і закликають їх мародерити на повну.
Про це свідчать нові розмови окупантів, які вдалося перехопити СБУ.

«Не высовывайся! Мой спонсор должен нарубить бабла и приехать домой», – говорить батько російському солдату, який зараз стоїть під Харковом.

Він рекомендує сину не звертати увагу на низьку зарплату, а нестачу грошей компенсувати дорогими українськими автомобілями: «…разбирайте мерседесы, у них запчасти дорогие. Лексусы, мерседесы…»

«Вояк» зізнається, що й сам про це думав, але «…наши командиры, как только видят такие тачки, они либо их пи*дят себе и катаются …или расстреливают из автоматов».

Та винахідливий татусь дає нову пораду: «… снимите генератор, если целый. Генератор на «мерс» и «аудюху» стоит тыщ 10-20… Прикопай десяток генераторов – это 200 тысяч».

Напевно його так затьмарила жага розбагатіти, що він і не думає: «прикопати» можуть його власного сина.

Наші доблесні захисники цілодобово над цим працюють!

А нам моральними цінностями росіян – працювати уже пізно…

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Подіїї 10:40 Вівторок 0 2 335 Александр Кацуба: Задача российских атак на энергетику – деморализовать украинцев

Атаки России на украинскую энергетику в последние недели преследуют цель запугать и деморализовать украинцев. Главный расчет, что украинское общество “посыплется”. Об этом в своей колонке написал эксперт в сфере энергетики и предприниматель Александр Кацуба.