Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Економіка » Безробітні в Україні можуть отримувати по 6700 гривень на місяць: що потрібно робити
16:05 Вівторок 0 3 547

Безробітні в Україні можуть отримувати по 6700 гривень на місяць: що потрібно робити

29-08-2023, 16:05
Безробітні в Україні можуть отримати по 6700 гривень на місяць. Для цього потрібно приєднатися до проекту "Армія відновлення" для виконання суспільно корисних робіт.

Про це повідомляє урядовий портал.


Заступник міністра економіки Тетяна Бережна заявила, що проект "Армія відновлення" стартував восени минулого року, він працює вже у 19 регіонах. До програми вже долучилися майже 48 тисяч безробітних, які, відбудовуючи пошкоджене майно, заробили 305 млн гривень.

Найбільше учасників проекту у Харківській області - 9180 осіб, у Полтавській - 7 037 осіб, Донецькій - 5 734, Чернігівській - 5 152, Київській - 5 140.


Види робіт, які пропонують безробітнім, залежать від конкретного регіону. На період виконання робіт з людьми укладають трудовий договір. Оплата проводиться відповідно до відпрацьованого часу в розмірі щонайменше 6700 грн в разі роботи повний місяць.

Найчастіше безробітних залучають до:

  • робіт з забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;
  • розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги;
  • надання громадянам соціальних послуг в місцях зосередження переселенців;
  • плетіння маскувальних сіток, консервування продукції для потреб ЗСУ, пошиття одягу та ремонту військової амуніції;
  • допомоги з догляду за пораненими військовослужбовцями в медзакладах;
  • розбору завалів, відновлення житлових будинків та приміщень, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг, які пошкоджені в результаті бойових дій;
  • облаштування та укріплення блокпостів, підвальних приміщень під укриття;
  • будівництва захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб;
  • робіт із заготівлі дров для потреб військових та населення.

Безробіття в Україні

За даними Державної служби зайнятості, безробіття в Україні впало до історичного мінімуму. У липні 2023 року кількість зареєстрованих безробітних впала до 112,3 тисячі, тоді як минулого року було понад 296 тисяч.СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
15:45 Понеділок 0 757 В Україні зросте ЄСВ для ФОПів третьої групи У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про державний бюджет на 2024 рік. Цей документ описує зміну всіх основних виплат та ставок, які працюють у державі, зокрема, і розмір мінімальної зарплати. Від неї залежить і розмір єдиного соціального внеску (ЄСВ), податків та зборів, які платять ФОПи.
Економіка 14:01 Вівторок 0 4 441 Лічильники монет від провідного постачальника банківського обладнання EKOO.

Лічильникимонет – це незамінне обладнання длябудь-яких організацій, які працюють ізкоштами. Вони допомагають швидко таточно підрахувати кількість монет,упорядкувати їх та готувати до подальшоїобробки. На сайті https://ekoo.com.uaви можете знайти широкий вибір лічильниківмонет різних типів та моделей.