Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Суспільство » Сучасні тягачі: технічні параметри та призначення
21:53 П'ятниця 0 1 905

Сучасні тягачі: технічні параметри та призначення

22-09-2023, 21:53
Тягачі є невід'ємною частиною транспортної інфраструктури, що відіграє ключову роль у перевезенні вантажів різних типів. Ці могутні машини призначені для тяги різних видів вантажних причепів та напівпричепів, а також інших об'єктів, що потребують пересування на великі відстані. Основним завданням їх є забезпечення безпечного та ефективного руху великих вантажів дорогами та спеціалізованими майданчиками. Купити тягач з Європи пропонує національний постачальник спецтехніки та вантажівок «Європа Авто». Замовляйте потужний транспортний засіб та насолоджуйтесь його функціональністю.

Основні характеристики автомобільних тягачів

Технічні параметри тягачів можуть значно варіюватися в залежності від їхнього призначення та виробника, але перш за все варто звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Двигун. Тягачі зазвичай оснащені потужними дизельними або газовими силовими агрегатами. Наразі можна купити тягач за кордоном з двигуном потужністю від 300 до понад 600 кінських сил, залежно від моделі.
 2. Коробка передач. Більшість сучасних спеціалізованих вантажівок оснащені автоматичною трансмісією для зручності водія та економії пального.
 3. Вантажність. Ця характеристика вказує на максимальну масу, яку тягач може тягнути. Вона може сягати від 10 до 100 тонн та більше.
 4. Колісна формула. Тягові машини можуть мати різну кількість осей та колісних формул: 4x2, 6x4, 6x6, 8x4 тощо. Це впливає на їхню маневреність та стійкість.
 5. Кабіна. Водійська кабіна транспортного засобу може бути одномісною або подвійною та оснащуватися різними зручностями для водія (кондиціонером, системою безпеки та розваг).
 6. Габаритні розміри. Довжина, ширина та висота тягача впливають на його можливості щодо маневреності та вантажності.
 7. Підвіска. Відповідно до типу доріг і вантажів, тягачі можуть бути оснащені повітряною чи ресорною підвіскою.
 8. Системи безпеки та комфорту. «Європа Авто» пропонує купити американські тягачі, що оснащені системами контролю стійкості та аварійного гальмування, а також комфортними функціями для водія.
 9. Витрати пального. Важливим аспектом є ефективність пального, оскільки перевезення вантажів можуть бути дорогою справою. Сучасні тягові вантажівки намагаються зменшити витрати пального за допомогою передових технологій.

Купити сучасний тягач для свого бізнесу

Спеціалізовані транспортні засоби використовуються в логістиці, будівництві, сільському господарстві та інших сферах. Вони дозволяють перевозити великі та важкі вантажі на значні відстані, що сприяє господарському розвитку. Необхідність купити тягач в Європі зазвичай з’являється у багатьох ситуаціях і для різних цільових груп:

 • національні логістичні компанії та перевізники – для поповнення власного автопарку та забезпечення ефективності перевезень;
 • міжнародні транспортні компанії - для забезпечення надійності, безпеки та зручності в міжнародних маршрутах;
 • будівельні компанії - для доставлення великих будівельних матеріалів та спеціалізованої техніки на будівельні майданчики;
 • аграрні компанії - для перевезення сільськогосподарської продукції (зерно, овочі тощо), добрива та худоби.

Пригон вантажних авто з-за кордону стає популярною послугою для українських підприємців та великих компаній. Завдяки високому стандарту виробництва та технічному обладнанню, тягачі, виготовлені в Європі, зазвичай відзначаються відмінною якістю та довговічністю, що робить їх популярними серед різних замовників у всьому світі.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив