Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Медицина » Як вибрати комфортний ортопедичний матрац для щоденного сну
14:51 Вівторок 0 2 380

Як вибрати комфортний ортопедичний матрац для щоденного сну

23-11-2021, 14:51
Ні для кого не секрет, що запорука хорошого здоров'я і самопочуття безпосередньо залежить від якості сну. А що може зробити відпочинок ще комфортнішим і ефективнішим? Звичайно, правильно підібране спальне приладдя, серед якого на особливу увагу заслуговують ортопедичні матраци і подушки.

Ні для кого не секрет, що запорука хорошого здоров'я і самопочуття безпосередньо залежить від якості сну. А що може зробити відпочинок ще комфортнішим і ефективнішим? Звичайно, правильно підібране спальне приладдя, серед якого на особливу увагу заслуговують ортопедичні матраци і подушки.


Як часто прокидаючись уранці в дзеркалі Ви бачили не своє відображення? Недосыпы і втома після сну свідчать про те, що у Вас неправильно підібрана подушка або матрац не виконує свого прямого призначення - підтримки хребта. В результаті, організм не може повністю відпочинуть і набратися сил за ніч, а Ви постійно відчуваєте втому і слабкість.


Інтернет-магазин "Матрасин" дає можливість купити ортопедичний матрац в Києві у широкому асортименті як українського, так і зарубіжного виробництва, ціни на які "не кусаються". Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому завжди пропонуємо покупцям виробу високої якості за доступними, демократичними цінами.

Як вибрати комфортний ортопедичний матрац для щоденного сну?

Але перш ніж відправитися за вибором ортопедичного матраца в каталогах сайту matrasin.kiev.ua, необхідно заздалегідь ознайомитися з його конструктивними особливостями і характеристиками, від яких безпосередньо залежить якість виробу і Ваш особистий комфорт.

Перше, на що необхідно звернути увагу - це тип матраца. Він може бути пружинним і безпружинним.


Перший варіант - пружинні варіанти, у свою чергу розділяються на моделі з блоком залежних пружин "Бонель" і модифікації з незалежними пружинами. Якщо Ви шукайте якісний ортопедичний матрац за низькими цінами, тоді рекомендуємо звернути увагу на "Бонель". Цей різновид має невеликі ортопедичні властивості, а пружини з часом швидко зношуються, що може стати причиною дискомфорту під час сну.


Дорожчими є моделі з незалежними пружинами, які можуть бути двох видів : Multipocket і TFK. У таких моделях кожна пружина поміщається в окремі чохол з тканини, що робить сам матрац зручнішим. І чим більше цих пружин буде у виробі, тим краще буде анатомічний ефект.

Безпружинні моделі виконуються на основі пенополиуретана з різними додатковими прошарками. Головна особливість цього виду матраців полягає у високому ортопедичному ефекті, який реалізований завдяки наявності одночасно декількох зон жорсткості. В результаті, на такому матраці хребет знаходиться в природній анатомічній формі, що забезпечує оптимальний комфорт для відпочивальників.СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Медицина 18:00 Середа 0 3 658 Из-за чего появляется аллергический дерматит и как его лечить Аллергический дерматит может беспокоить в любом возрасте: согласно статистике, он проявляется у каждого пятого. Среди характерных признаков — зуд, сильное жжение и в некоторых случаях появление трещин.