Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах.
Наші воїни гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, нанесли ворогу значні втрати в живій силі та техніці. Вживаємо заходів для стабілізації обстановки та утримання займаних позицій.Життя військовослужбовців — найвища цінність.
Авдіївку ми все одно повернемо.
СЛАВА УКРАЇНІ!
![](https://beta.in.ua/uploads/posts/2024-07/1721840263_f-16_1.jpg)
![](https://beta.in.ua/uploads/posts/2024-05/1716538539_88788768678999.png)
![](https://beta.in.ua/uploads/posts/2024-04/1714060921_photo_2024-04-19_11-41-08_9.jpg)
![](https://beta.in.ua/uploads/posts/2024-05/1716559423_99987987.png)
![](https://beta.in.ua/uploads/posts/2024-04/1713253175_zobrazhennya_viber_2024-04-16_10-34-15-668.jpg)
Атаки России на украинскую энергетику в последние недели преследуют цель запугать и деморализовать украинцев. Главный расчет, что украинское общество “посыплется”. Об этом в своей колонке написал эксперт в сфере энергетики и предприниматель Александр Кацуба.