![](https://beta.in.ua/uploads/posts/2020-03/1584786626_1a9394e0887bba255f2e120f0fcbf1a3_preview_w440_h290.jpg)
Управління Служби безпеки у Вінницькій області просить громадян свідомо та відповідально ставитися до обмежувальних заходів, які запровадили в країні через небезпеку коронавірусу. Окрім дотримання правил та рекомендацій, в службі закликають зберігати спокій та не піддаватись паніці. Зокрема, не йти на провокації та не поширювати неперевірену інформацію щодо дійсної ситуації із захворюваністю в країні.