Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Економіка » Хто отримає додаткові субсидії через скасування пільг на електроенергію
09:08 Понеділок 0 2 310

Хто отримає додаткові субсидії через скасування пільг на електроенергію

1-02-2021, 09:08
Україні призначать додаткові субсидії на оплату електропостачання після скасування пільгового тарифу на електроенергію. За інформацією Мінсоцполітики, рішення прийнято заднім число і діє з 1 січня 2021 року.
Кошти у розмірі близько 1 тисячі гривень отримають споживачі, домівки яких обладнані електроопалювальними установками, де відключено централізоване опалення та будинки не газифіковані та дитячі будинки сімейного типу, багатодітні та прийомні сім’ї, пише Обозреватель.

Зокрема, соціальна норма житла для дитячих будинків сімейного типу встановлюється в розмірі опалювальної площі, тому при призначенні субсидії на електроопалення можна розраховувати її розмір на всю опалювальну площу житла. Окрім того, влада знімає обмеження щодо застосування соціальних нормативів на електроенергію, яка використовується на побутові потреби, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

Нагадаємо, 28 грудня Кабінет Міністрів України скасував пільговий тариф для населення в 90 копійок за перші 100 спожитих кіловат. Тепер із січня 2021 року за них доведеться платити повну вартість – 1,68 грн за кВт-годину. Водночас за двозонним тарифом, електроенергія у нічні години (23:00 -7:00) коштуватиме 0,84 грн/ кВт-год.


Кабінет міністрів України виділить на компенсації для українців у зв’язку зі скасуванням пільг на електроенергію 1,4 млрд гривень з держбюджету.СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Економіка 19:15 Середа 0 3 862 Цены на продукты: что в Украине дорожает быстрее всего Государственная служба статистики обнародовала данные о средних потребительских ценах на товары и услуги в Украине в мае 2022 года. За последний месяц больше всего подорожали рис, гречка и капуста.