Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Подіїї » Ще один російський «учєнік», який «не знав», що їде на війну в Україну (Відео)
15:28 Понеділок 0 3 076

Ще один російський «учєнік», який «не знав», що їде на війну в Україну (Відео)

28-03-2022, 15:28
Подіїї 3 076 0

24 лютого він перетнув наш державний кордон та вирушив з Криму в напрямку Гуляй-поля.Каже, що частина його товаришів по службі, зрозумівши, що є учасниками війни, а не «спецоперації», мали намір відмовитися і вже навіть «бумажку сделали. Но старший приехал и сказал, что войны там нету, надо просто проходить…»

Натомість його підрозділ, попри те, що не був на передовій, розгромили українські захисники: «из 30 человек, которые приехали, 9 человек живы остались».

Вояка розповідає, що з ними були і строковики, які тільки за тиждень до початку воєнних дій підписали контракт. Тим, хто відмовлявся воювати, дали 13 років ув’язнення.

Дії свого командування оцінює як: «Нас просто кинули. Если бы нормальная армия была, они бы нас вытащили, наши тела увезли отсюда. Но тела наших там на поле у вас лежат».

Як і всі полонені, каже, що нікого не вбивав і взагалі не вміє користуватися автоматом.

Але наскільки правдиві його слова і який рівень шкоди він завдав нашій державі – встановлять слідчі та контррозвідники СБУ. Безкарним жоден загарбник не залишиться!

Разом переможемо!СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив