Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Подіїї » «Сафарі на українців» – саме так російські загарбники називають війну на нашій землі (Відео)
12:33 Неділя 0 13 903

«Сафарі на українців» – саме так російські загарбники називають війну на нашій землі (Відео)

10-04-2022, 12:33
«Сафарі на українців» – саме так російські загарбники називають війну на нашій землі
Вони свідомо чинять усі звірства і щиро вірять, що ми такі ж нелюди, як і вони. Тому в окупантів, які потрапляють в український полон, відбувається «розрив шаблону».

Ось як цей лейтенант, потрапивши на допит СБУ, очікував, що з ним «сделают что-то невероятное: уши отрежут, пальцы».

Гуманне ставлення українців до полонених – не єдине прозріння «вояка». Не побачив він тут ні утисків російської мови, ні жорстокого поводження з етнічними росіянами.

Тому, звертаючись до російських «любителів сафарі», рекомендує їм залишатися вдома, навіть якщо це загрожуватиме їм в’язницею.

А ще краще: «Соберитесь вместе, создайте группу и попытайтесь вместе дать отпор этим людям, которые вас сюда заставляют ехать».

І правильно каже! Бо скільки б окупантів не приїхало до нас – ми все одно переможемо!

Слава Україні!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Подіїї 12:33 Понеділок 0 3 638 Самые свежие события в Николаеве

Активная современная жизнь в Николаеве и богатое культурное наследие всегда остаются в центре внимания. Каждому жителю региона хочется знать, что же происходит на территории города в данный момент. Так,  неотъемлемой частью информационного пространства является новостной портал, который активно освещает наиболее актуальные события в городе и за его пределами. Независимо от профессии, возраста и интересов, жители и гости Николаева находят в новостном сервисе ценный источник информации о текущей ситуации и прогнозах.