16:44 П'ятниця 0 3 645

POD-системи: різновиди та поради вибору

16-06-2023, 16:44

POD-системи – сучасна та доступна альтернатива електронним сигаретам або традиційним тютюновим виробам. Компактні пристрої – нове слово в індустрії електронних цигарок. Вони щодня набувають все більшої популярності серед користувачів.

Якщо ви хочете купити POD-систему, радимо завітати в інтернет-магазин Amigo Hookah. В онлайн-каталозі представлено великий вибір пристроїв відомих виробників (брендів).


POD-системи відрізняються високою якістю виготовлення, зручністю у використанні та широким вибором смаків. Завдяки цим перевагам, вони стають все більш популярними серед людей, які цінують комфорт і практичність використання.


POD-системи закритого й відкритого типу


POD-системи бувають двох типів: закритого та відкритого.


Закриті системи мають вбудовані картриджі, які замінюються після закінчення рідини. Зазвичай мають менший об'єм випаровувача і меншу потужність. 


Відкриті системи навпаки: дозволяють користувачам самостійно заправляти картриджі рідиною.


Переваги закрити систем:

  • компактні та легкі;
  • ідеальні для тих, хто цінує зручність.

Переваги відкритих систем:

  • більш гнучкі, оскільки дозволяють користувачу вибирати бажану рідину;
  • мають більший об'єм випаровувача і більшу потужність.

Обидва типи систем мають свої переваги, тому вибір залежить від особистих потреб користувача.


Яка POD-система зручніша: з автоматичною затяжкою чи примусовою?


POD-системи також можуть мати автоматичну або примусову затяжку.


Автоматична затяжка означає, що пристрій активується, коли користувач починає затягувати повітря. Системи з автоматичною затяжкою імітують процес куріння традиційної сигарети. Це робить їх зручними для тих, хто тільки починає свій шлях з електронними сигаретами.


Системи з примусовою затяжкою, в свою чергу, потребують натискання кнопки для активізації пристрою. Вони зазвичай пропонують більш потужний та насичений пар.


Чи вистачить звичайної електронної сигарети "без наворотів"?


Вибір між регульованою POD-системою та звичайною електронною сигаретою залежить від ваших індивідуальних потреб і уподобань.

POD-системи з регулюванням потужності та тяги надають більше контролю над вашим досвідом вейпінгу. Ви можете налаштувати такі параметри, як об'єм пару, його температуру та інтенсивність смаку. Звичайні електронні сигарети, з іншого боку, є простими в використанні і не вимагають особливих налаштувань.


В будь-якому випадку, купити pod системи чи електронні сигарети можна в інтернет-магазині Amigo Hookah. Для себе та друзів знайдете великий вибір пристроїв різних видів та брендів.  СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив