Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Україна перейшла від наступальних дій до ведення оборонної операції
21:40 Вівторок 0 806

Україна перейшла від наступальних дій до ведення оборонної операції

13-02-2024, 21:40
--- 806 0
Про це заявив Сирський в інтерв'ю ZDF.
"Мета – виснажити сили противника, завдати йому максимальних втрат, використовуючи зміцнення, переваги у технічному плані, у плані використання безпілотної авіації, засобів РЕБ, зміст підготовлених рубежів оборони"

"Ми повинні закінчити війну виходом на кордони. Інший варіант не розглядається та іншого виходу немає", додав він.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
11:08 Понеділок 0 885 Аневризма лівого шлуночка серця Аневризма лівого шлуночка серця - це важке ускладнення перенесеного інфаркту міокарда, що є ділянкою стоншеної рубцевої тканини, яка замістила собою ділянку серцевого м'яза, що загинула внаслідок інфаркту міокарда. Рубець, що замістив собою ділянку нежиттєздатної м'язової тканини, продовжує відчувати тиск крові всередині лівого шлуночка. У результаті рубцева тканина стоншується і розтягується, утворюючи випинання - аневризму. Найчастіше уражається лівий шлуночок у ділянці передньої стінки і верхівки. Можливе хірургічне відновлення правильної форми лівого шлуночка, таку операцію можна зробити в клініці Medical Plaza. Докладніше за посиланням: https://medicalplaza.ua/uslugi/khirurgiya.  
--- 17:55 Четвер 0 1 604 Обираємо пилосос: звичайний чи миючий

Питання вибору пилососа для дому не обмежується пошуком бренду й визначенням цінового діапазону. На рішення про покупку має впливати набір обов'язкових функцій побутового приладу. А щоб легше було визначитися, який вам пилосос потрібен — сухий чи миючий — варто розібратися з принципом роботи кожного з них.