Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Суспільство » Захист вашого майна під час переїзду: поради від УРА! Переїзд
15:39 Понеділок 0 890

Захист вашого майна під час переїзду: поради від УРА! Переїзд

29-04-2024, 15:39

Запланували переїзд, але не знаєте як вберегти речі від подряпин, сколів та інших механічних пошкоджень? Зберегти початковий стан майна, навіть габаритного, можливо й для цього необхідно заздалегідь подбати про його захист. Зробити це вдасться одразу 2 способами: використовуючи професійні засоби для надійної упаковки або довірити цю задачу спеціалістам мувінгової компанії “УРА! Переїзд” —  ознайомитися з її послугами можна за посиланням https://urapereyizd.com.ua/.

nDvDtet59DagnPS9vhoLekgtklZgMjsDV8qDbSzT0-ooCUVWup-NryIr9hyRcOhmOk0VGIwF3fjSD3FeXSk3AQDwVXB1g77mY5sQdU4VzC8hz0OGjz9UEjIsGJspHElzr1U9PQykFr6PH2iEJTgQVCc

Як захистити майно під час переїзду

На етапі переїзду найбільшу складність завжди викликає збір та упакування речей. Складність посилюється, якщо речей багато або, якщо вони великі й крихкі. Тому захисту майна потрібно приділити особливу увагу. Розглянемо цей аспект підготовки детальніше на прикладі конкретних речей:

 

  • габаритні речі, як от велика побутова техніка, піаніно або меблі спочатку упаковуються надійним способом й лише після цього завантажуються в транспорт;
  • меблі попередньо розбираються, якщо це можливо й лише після цього здійснюється їх пакування;
  • крихкі та скляні речі пакуються з використанням матеріалів кількох типів, складаються в окремі коробки й відповідно позначаються;
  • особисті речі завжди збираються в окрему коробку, щоб полегшити доступ до них. 

 

Майно залишається цілим й без пошкоджень не тільки через професійний підхід до його перевезення. Відіграє роль й використання спеціальних матеріалів, міцність та кількість яких підбирається окремо в кожному випадку. Найчастіше, використовуються пакувальні матеріали такого типу:

 

  • картонні коробки — ідеально підходять для складання й сортування середніх за величиною предметів;
  • пакувальний папір — використовується для загортання посуду, скла, малої побутової техніки;
  • спінений поліетилен — підходить для пакування великої побутової техніки; 
  • клейка стрічка — головна ціль надійно з’єднати між собою різні предмети. 

 

Це тільки кілька матеріалів, які використовуються для захисту майна. Це також полегшує транспортування речей. Як тільки переїзд на нове місце буде завершено, облаштуватися на новому місці вдасться значно швидше та простіше. 

Полегшений переїзд без зайвого клопоту

Якщо звернутися в мувінгову компанію вдасться забути про самостійне пакування речей. Водночас це значно спрощує загальний переїзд, оскільки можна не хвилюватися про їх завантаження в спеціальний транспорт. Звертаючись до компанії “УРА! Переїзд”, все буде доставлено точно за вказаною адресою без будь-яких пошкоджень.

 

Компанія вже більше 8 років займається вантажними перевезеннями, тому чітко знає як зробити це просто, швидко та надійно. В команді працюють вантажники, бригадири, пакувальники. Відповідно, кожний переїзд — це командна задача, де додатково використовується професійне обладнання та транспорт. 

 

Замовляючи послуги перевезення речей в “УРА! Переїзд”, більше не виникне жодного клопоту. Забудьте про роздуми над тим, як перевезти шафу, піаніно або купу книг — про все це подбають спеціалісти компанії.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив