Іран та США обмінялися ударами в районі Ормузької протоки. За словами Вашингтона, це була відповідь на атаки Ірану. Іранський режим звинувачує американців у порушенні перемир’я.
“Вооружённые силы США отразили неспровоцированные атаки Ирана и ответили ударами в рамках самообороны”, — заявило региональное командование США по Ближнему Востоку (Centcom).
Іранські військові підтвердили атаки на американські кораблі, натомість звинуватили США в нападі на іранський нафтовий танкер. За версією США, ракетні есмінці прямували через Ормузьку протоку 7 травня, коли іранські війська випустили ракети, використовуючи дрони і катери. Американці відповіли ударами по іранських військових об’єктах.
Журналістка ABC Рейчел Скот повідомила, що Дональд Трамп назвав відповідні удари “всього лише легеньким шлепком”. На питання про кінець перемир’я, він відповів, що перемир’я ще в силі.
Іранські військові стверджують, що саме США першими порушили перемир’я, атакувавши нафтовий танкер, що прямував до Ормузької протоки. Американці завдали авіаударів по цивільних районах, на що Іран негайно відповів нападами на американські кораблі.
18:52
Середа
0
0
ЗСУ завдали ударів по важливих об'єктах Росії
...
08:08
Неділя
0
Китай оголосив морську спецоперацію біля Тайваню
10:18
Субота
0
Польща закриває небо на кордоні з Україною та Білоруссю - яка причина
11:49
Вівторок
0
У Білорусі поліція затримала священика прямо під час Служби
В світі
12:53
П'ятниця
0
0
Води нема, але ви тримайтесь. Російські чиновники визнали, що задовільнити мінімальні потреби міст окупованої Донеччині вони не здатні
...
