17:30 Четвер 0 797

Українцям можуть знизити ціну на газ у липні

11-07-2019, 17:30
Ціну на газ у липні для українців можуть знизити до рівня 4,9 гривні за 1 кубометр. Це буде на 65 копійок менше, ніж ціна у 5,6 гривні у червні.

"Нафтогаз України" зобов’язаний знизити ціну на газ для населення, нагадали в уряді. Адже згідно з постановою Кабміну, компанія повинна продавати газ для населення за ціною, що є найнижчою на одному з 4-ох майданчиків: Мінекономрозвитку. Українській енергетичнй біржі, "Нафтогазі", за ціною на умовах Положення про покладання спеціальних обов'язків.Найнижчою виявилася ціна Української енергетичної біржі. Тож ціна газу в липні для населення (без ПДВ без тарифів на транспортування та постачання) мала б скласти 4 тисячі 905 гривень за тисячу кубометрів. Це на 650 гривень менше, ніж ціна в червні у 5 тисяч 554 гривні.

Проте "Нафтогаз" поки що не оприлюднив нову ціну на липень на газ для населення. Попередньо глава компанії Андрій Коболєв називав ціну 5 тисяч 803 гривні.


У червні "Нафтогаз" знизив ціну газу для населення на 11,8%  В Україні ще більше знизили ціну на газ у червні – до 5 тисяч 553 гривень за тисячу кубометрів.СПОДОБАЛОСЯ? Розкажіть друзям:ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
В Україні 16:01 Понеділок 0 8 788 Зеленский рассказал, какой будет победа Украины Президент Украины Владимир Зеленский считает, что для Украины поной победой будет возвращение своих территорий. Об этом глава государства заявил в интервью в программе 60 Мinutes австралийского телеканала Nine Network.