12:53 Понеділок 0 2 863

Як покататися на конях у Карпатах

22-11-2021, 12:53
Хотіли б організувати прогулянку на конях у Карпатах? Це не просто прогулянка, як на звичайному іподромі, це цікава подорож із незвичайним способом пересування. Така прогулянка обов'язково запам'ятається, захочеться ще більше подорожувати, бути в цікавих місцях, відпочивати із задоволенням. Потрібно лише вибрати базу відпочинку чи комплекс у Карпатах, куди можна приїхати на різноманітний відпочинок.

Прогулянки на конях


Організувати кінні прогулянки у Карпатах можна на курорті «Воєводине». Кінний клуб запрошує всіх бажаючих на незвичайний формат прогулянки місцевими ландшафтами та красивими місцями. Також на території є іподром, на якому можна потренуватися, покататися в повільному темпі, покатати дітей на конях, погодувати тварин з рук.

Також якщо ви вперше плануєте осідлати коня або до цього моменту кілька разів каталися верхи, досвідчені інструктори допоможуть освоїти базові навички катання на коні, щоб ви змогли самостійно прокотитися верхом. Це активний відпочинок, який піде на користь. Можна відволіктися від проблем та роботи, відпочити душею та тілом посеред густого та гарного лісу в горах.

Курорт Воєводине


На курорті «Воєводино» є й інші способи розваги: катання на санках та лижах, катання на квадроциклах, рибалка в Карпатах, ZIP-line, прогулянка велосипедами, теніс, стрільба з лука, туристичні піші маршрути, катання на санях з кіньми.

В основний час можна дихати повітрям, відвідувати SPA, спокійно проводити час. Час, що залишився, можна проводити активніше: кататися на конях, грати в рухливі ігри. Такий відпочинок піде вам на користь, стане цікавим та корисним захопленням у вільний час. Детальніше цікавтеся цінами, видами послуг та іншою корисною інформацією.

Відпочивайте активно та з максимальною користю. Вибирайте комфортабельні номери для себе та своїх супутників, цікавтеся цінами та іншою корисною інформацією, яка допоможе вам розібратися з усіма деталями.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив