Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Політика » В Україні » Росія повинна відшкодувати компенсації за зруйноване житло на Донбасі, – МінТОТ
11:26 Вівторок 0 1 089

Росія повинна відшкодувати компенсації за зруйноване житло на Донбасі, – МінТОТ

16-07-2019, 11:26
Україна вимагатиме від Російської Федерації відшкодування компенсацій за зруйноване внаслідок бойових дій житло на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.


Зазначається, що кошти, які наша держава витратить на компенсації для місцевого населення за їхні втрачені домівки, увійдуть до консолідованої претензії України до Росії для відшкодування.


Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” передбачено, що, відповідно до принципів і норм міжнародного права, Росія несе відповідальність за матеріальну чи нематеріальну шкоду, завдану нашій державі внаслідок агресії з її боку.


“Отже, кошти, витрачені у рамках виплати компенсацій за зруйноване житло, будуть включені до консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України”, – йдеться у повідомленні.

Уряд за ініціативи МінТОТ затвердив механізм виплати компенсацій за житлові будинки, які зруйновані на Донбасі внаслідок агресії РФ 10 липня.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
В Україні 12:23 Понеділок 0 16 713 Спецпредставник Китаю відвідає Україну 16-17 травня

Спецпредставник Китаю у справах Євразії Лі Хуей відвідає Україну 16-17 травня. Ця поїздка стане частиною його турне, розпочатого з 15 травня, в якому Хуей відвідає не лише Україну, а й Польщу, Францію, ФРН та Росію.