Президент Украины Владимир Зеленский жалеет о том, что не был сразу жестким с чиновниками и главной его это его главная ошибка на посту президента. Об это он сказал интервью для фильма «Год президента Зеленского», который транслировал телеканал «Украина 24».
«Я уверен, что я потратил время на многих людей, будучи с ними слишком либеральным. Находить подход, в окружении, извне, с некоторыми чиновниками. Я уверен, что я потратил на них свое время. Не о чем говорить — они неизменны. Я жалею, что сразу не стал более жестким», — сказал Зеленский.
09:45
Четвер
0
0
СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф
...
15:19
Вівторок
0
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проєкту «Карпатська зміна»
12:19
Вівторок
0
Операція «Донат від таваріщєй» — коли орки самі фінансують ЗСУ
13:39
Середа
0
Заяви росіян про те, що Збройні Сили України нібито атакували безпілотником автобус із дитячою футбольною командою в брянській області рф, не відповідають дійсності
В Україні
18:07
П'ятниця
0
0
Реформа старшої школи: МОН затвердило програму для професійного профільного навчання з 10 класу
...
