Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Медицина » Медичне страхування іноземців в Україні для отримання посвідки
18:42 Четвер 0 829

Медичне страхування іноземців в Україні для отримання посвідки

4-04-2024, 18:42
Давайте спочатку розберемось що собою являє медичне страхування іноземців в Україні. Медичне страхування нерезидентів — це один з видів добровільного особистого страхування, що дає можливість отримати грошову компенсацію від страхової компанії, за отримані медичні послуги, у разі захворювання або нещасного випадку. Такими витратами можуть бути: оплата карети швидкої допомоги, стаціонарне лікування, необхідні діагностичні процедури, закупівля медикаментів, тощо. Відшкодування витрат проводиться в рамках обраної програми страхування, та виключно на базі державних та відомчих лікувальних закладів.

Договір добровільного медичного страхування є необхідним документом для іноземців, що збираються відвідати Україну за наступних умов :

  • при оформлення візи 
  • при вступі до навчального закладу або працевлаштуванні
  • туристичного або гостьового візиту
  • транзитного в'їзду 
  • отримання або продовження посвідки на тимчасове проживання

Які існують вимоги до полісів медичного страхування іноземних громадян?


Для оформлення посвідки на тимчасове проживання:

Страхова сума має бути не менша за 30 000 євро;

Термін дії страховки — на весь строк дії посвідки.

Для оформлення візи:

Страхова сума має бути не менша за 30 000 євро;

Термін дії страховки — на весь строк дії візи.

Для інших випадків:

Страхова сума має бути не менше ніж 30 000 євро;

Термін дії страховки — на повний період візиту іноземця.


Чи можливо укласти договір страхування на посвідку на 13 місяців?


Згідно з ЗУ «Про Страхування» — максимальний період дії договору страхування складає — один рік. Трапляються випадки, коли Державна Міграційна Служба України вимагає від іноземних громадян мати страховий поліс з терміном дії 13 місяців. То в таких випадках ми пропонуємо оформити два договори страхування на 12 місяців і 1 місяць. Що сумарно дає 13 місяців безперервного медичного страхування.

Які медичні послуги надаються за цією програмою страхування? 

  • Невідкладна медична допомога, в тому числі при захворюванні на коронавірус;
  • Невідкладна стаціонарна допомога, в тому числі при захворюванні на коронавірус;
  • Витрати пов’язані з видворенням/депортацією іноземця за неналежне виконання (невиконання) зобов’язань.  

Чи можна оформити договір медичного страхування іноземця із-за кордону? 

Так, звичайно. Страховий поліс можна укласти онлайн, за допомогою сервісу: medinsurance.pro. Вся процедура оформлення не забере у вас більше ніж 3 хвилини. Електронний поліс має таку саму юридичну силу, що і паперовий варіант. Якщо людина подає документи в консульство України в будь-якій країні світу, то достатньо прикласти до анкети свій електронний поліс (pdf-файл). При перетині кордону достатньо показати страховку з екрану телефону. 

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Медицина 22:43 П'ятниця 0 711 Кодування від алкоголізму в Києві: шлях до визволення від залежності Алкогольна залежність є серйозною проблемою сучасного суспільства, яка вимагає комплексного та ефективного підходу до лікування. Одним із шляхів боротьби з цією проблемою є кодування від алкоголізму в Києві, яке надає можливість пацієнтам звільнитися від небезпечної залежності. У місті Києві діє низка спеціалізованих наркологічних центрів, які пропонують процедуру кодування від алкоголізму, що допомагає людям звільнитися від алкогольної залежності та повернутися до повноцінного життя.