Новини, останні новини України та світу сьогодні — Beta.in.ua » Новини » Публікації » Економіка » Особливості та застосування фільтрувального боксу від компанії Селтон
19:24 Четвер 0 1 133

Особливості та застосування фільтрувального боксу від компанії Селтон

19-10-2023, 19:24

Фільтрувальні бокси – це складові системи вентиляції, які використовуються для очищення повітря у житлових та нежитлових приміщеннях, підтримуючи безпечний мікроклімат. Це своєрідний фільтр, який використовується для уловлювання дрібних частинок пилу, бруду та сміття, забезпечуючи при цьому повністю безпечні повітряні маси. На сайті https://selton.com.ua/uk/produkciya/filtrovalnye-boksy/ можна придбати фільтрувальні бокси від компанії Selton, отримуючи високу якість, надійність, сертифікацію та великий вибір моделей в залежності від категорії. Великий асортимент – гарантія правильного вибору.

Що таке фільтрувальний бокс?


Фільтрувальний бокс відноситься до важливих деталей у системі вентиляції, забезпечуючи повну безпеку припливного повітря. Якщо при надходженні повітря в приміщення він не проходить очищення, то підвищується ймовірність поширення хвороботворних бактерій, пилу та бруду.

У комплектації передбачені змінні вставки, завдяки яким можна стежити за якістю роботи обладнання, запобігаючи будь-яким складностям у подальшому. Найчастіше пристрій використовується на базі канальної вентиляційної системи, забезпечуючи при цьому нормальне функціонування відповідно до норм безпеки.


Основні різновиди


Компанія Селтон надає кілька видів фільтрувальних боксів, завдяки яким можна вибрати саме те, що відповідає нормам та вимогам. Умовно можна виділити кілька категорій боксів, залежно від способу застосування.

  • Фільтр бокс для панельних фільтрів.

  • Фільтр бокс для кишенькових фільтрів.

  • Круглі та прямокутні моделі касетного фільтра.

При виборі потрібно звертати увагу на конструкцію, оснащення, робочі параметри, щоб не стикатися з незручностями надалі.


Критерії вибору


Основне завдання фільтрувального боксу – це вловлювання частинок пилу та сміття для очищення повітря та формування його повноцінної безпеки. Тому при виборі варто орієнтуватися на густину матеріалу та його різновид, якість, структуру, а також технічні параметри.

Придбання фільтрувального боксу на сайті компанії – це гарантія високої якості, надійності та практичності відповідно до основних вимог. І в результаті кожен споживач отримує справну вентиляційну систему будь-якого виду.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Економіка 16:05 Вівторок 0 6 154 Безробітні в Україні можуть отримувати по 6700 гривень на місяць: що потрібно робити Безробітні в Україні можуть отримати по 6700 гривень на місяць. Для цього потрібно приєднатися до проекту "Армія відновлення" для виконання суспільно корисних робіт.